Wyposażenie / Buty Cataflame
Buty Cataflame
Bomber
Statystyki
| Poziom | Moc | Held ATK | Held HP | Knecht ATK | Knecht HP | Premia | Koszt modernizacji | Directeurskantoor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buty Bombowca Zamieszek · Zwykły | ||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Dodelijkheid van Bombardiers 0% | 20 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 1 | 1392 | 26 | 136 | 8 | 45 | Dodelijkheid van Bombardiers 1.6% | 30 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 2 | 1596 | 30 | 152 | 10 | 50 | Dodelijkheid van Bombardiers 1.79% | 40 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 3 | 1812 | 34 | 170 | 11 | 56 | Dodelijkheid van Bombardiers 1.98% | 50 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 4 | 2028 | 36 | 186 | 12 | 62 | Dodelijkheid van Bombardiers 2.18% | 60 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 5 | 2256 | 40 | 204 | 13 | 68 | Dodelijkheid van Bombardiers 2.37% | 70 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 6 | 2484 | 44 | 220 | 14 | 73 | Dodelijkheid van Bombardiers 2.57% | 80 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 7 | 2724 | 46 | 236 | 15 | 78 | Dodelijkheid van Bombardiers 2.77% | 90 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 8 | 2976 | 50 | 254 | 16 | 84 | Dodelijkheid van Bombardiers 2.96% | 100 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 9 | 3240 | 54 | 270 | 18 | 90 | Dodelijkheid van Bombardiers 3.16% | 110 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 10 | 3516 | 56 | 288 | 18 | 96 | Dodelijkheid van Bombardiers 3.36% | 120 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 11 | 3792 | 60 | 304 | 20 | 101 | Dodelijkheid van Bombardiers 3.55% | 130 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 12 | 4080 | 64 | 320 | 21 | 106 | Dodelijkheid van Bombardiers 3.75% | 140 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 13 | 4380 | 66 | 338 | 22 | 112 | Dodelijkheid van Bombardiers 3.95% | 150 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 14 | 4692 | 70 | 354 | 23 | 118 | Dodelijkheid van Bombardiers 4.14% | 160 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 15 | 5004 | 74 | 372 | 24 | 124 | Dodelijkheid van Bombardiers 4.34% | 170 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 16 | 5340 | 76 | 388 | 25 | 129 | Dodelijkheid van Bombardiers 4.54% | 180 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 17 | 5676 | 80 | 404 | 26 | 134 | Dodelijkheid van Bombardiers 4.73% | 190 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 18 | 6036 | 84 | 422 | 28 | 140 | Dodelijkheid van Bombardiers 4.92% | 200 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 19 | 6396 | 86 | 438 | 28 | 146 | Dodelijkheid van Bombardiers 5.12% | 210 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 20 | 6780 | 90 | 456 | 30 | 152 | Dodelijkheid van Bombardiers 5.31% | ↑ 20 Magnes | 15 |
| Buty Bombowca Szturmowego · Ongewoon | ||||||||
| 20 | 9322 | 124 | 626 | 41 | 208 | Dodelijkheid van Bombardiers 7.31% | 220 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 21 | 9850 | 128 | 650 | 42 | 216 | Dodelijkheid van Bombardiers 7.58% | 230 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 22 | 10 411 | 134 | 672 | 44 | 224 | Dodelijkheid van Bombardiers 7.85% | 240 Doświadczenie Sprzętu | 15 |
| 23 | 10 972 | 138 | 696 | 46 | 232 | Dodelijkheid van Bombardiers 8.12% | 250 Doświadczenie Sprzętu | 16 |
| 24 | 11 566 | 142 | 718 | 47 | 239 | Dodelijkheid van Bombardiers 8.39% | 260 Doświadczenie Sprzętu | 16 |
| 25 | 12 176 | 148 | 742 | 49 | 247 | Dodelijkheid van Bombardiers 8.66% | 270 Doświadczenie Sprzętu | 16 |
| 26 | 12 804 | 152 | 764 | 50 | 254 | Dodelijkheid van Bombardiers 8.93% | 280 Doświadczenie Sprzętu | 16 |
| 27 | 13 464 | 156 | 788 | 52 | 262 | Dodelijkheid van Bombardiers 9.2% | 290 Doświadczenie Sprzętu | 16 |
| 28 | 14 140 | 162 | 810 | 54 | 270 | Dodelijkheid van Bombardiers 9.47% | 300 Doświadczenie Sprzętu | 17 |
| 29 | 14 833 | 166 | 834 | 55 | 278 | Dodelijkheid van Bombardiers 9.73% | 320 Doświadczenie Sprzętu | 17 |
| 30 | 15 542 | 170 | 858 | 56 | 286 | Dodelijkheid van Bombardiers 10.01% | 340 Doświadczenie Sprzętu | 17 |
| 31 | 16 285 | 176 | 880 | 58 | 293 | Dodelijkheid van Bombardiers 10.28% | 360 Doświadczenie Sprzętu | 17 |
| 32 | 17 044 | 180 | 904 | 60 | 301 | Dodelijkheid van Bombardiers 10.54% | 380 Doświadczenie Sprzętu | 17 |
| 33 | 17 820 | 184 | 926 | 61 | 308 | Dodelijkheid van Bombardiers 10.82% | 400 Doświadczenie Sprzętu | 18 |
| 34 | 18 628 | 188 | 950 | 62 | 316 | Dodelijkheid van Bombardiers 11.09% | 420 Doświadczenie Sprzętu | 18 |
| 35 | 19 470 | 194 | 972 | 64 | 324 | Dodelijkheid van Bombardiers 11.35% | 440 Doświadczenie Sprzętu | 18 |
| 36 | 20 328 | 198 | 996 | 66 | 332 | Dodelijkheid van Bombardiers 11.62% | 460 Doświadczenie Sprzętu | 18 |
| 37 | 21 218 | 202 | 1018 | 67 | 339 | Dodelijkheid van Bombardiers 11.9% | 480 Doświadczenie Sprzętu | 18 |
| 38 | 22 126 | 208 | 1042 | 69 | 347 | Dodelijkheid van Bombardiers 12.16% | 500 Doświadczenie Sprzętu | 19 |
| 39 | 23 066 | 212 | 1064 | 70 | 354 | Dodelijkheid van Bombardiers 12.43% | 540 Doświadczenie Sprzętu | 19 |
| 40 | 24 040 | 216 | 1088 | 72 | 362 | Dodelijkheid van Bombardiers 12.71% | ↑ 40 Magnes | 19 |
| Taktyczne Buty Bombowca · Zeldzaam | ||||||||
| 40 | 28 411 | 256 | 1286 | 85 | 428 | Dodelijkheid van Bombardiers 15.02% | 580 Doświadczenie Sprzętu | 19 |
| 41 | 29 600 | 262 | 1314 | 87 | 438 | Dodelijkheid van Bombardiers 15.33% | 620 Doświadczenie Sprzętu | 19 |
| 42 | 30 829 | 266 | 1340 | 88 | 446 | Dodelijkheid van Bombardiers 15.65% | 660 Doświadczenie Sprzętu | 19 |
| 43 | 32 077 | 272 | 1368 | 90 | 456 | Dodelijkheid van Bombardiers 15.97% | 700 Doświadczenie Sprzętu | 20 |
| 44 | 33 364 | 278 | 1396 | 92 | 465 | Dodelijkheid van Bombardiers 16.29% | 740 Doświadczenie Sprzętu | 20 |
| 45 | 34 710 | 284 | 1422 | 94 | 474 | Dodelijkheid van Bombardiers 16.6% | 780 Doświadczenie Sprzętu | 20 |
| 46 | 36 074 | 288 | 1450 | 96 | 483 | Dodelijkheid van Bombardiers 16.93% | 820 Doświadczenie Sprzętu | 20 |
| 47 | 37 498 | 294 | 1478 | 98 | 492 | Dodelijkheid van Bombardiers 17.24% | 860 Doświadczenie Sprzętu | 20 |
| 48 | 38 941 | 300 | 1504 | 100 | 501 | Dodelijkheid van Bombardiers 17.56% | 900 Doświadczenie Sprzętu | 21 |
| 49 | 40 442 | 306 | 1532 | 102 | 510 | Dodelijkheid van Bombardiers 17.88% | 940 Doświadczenie Sprzętu | 21 |
| 50 | 41 983 | 312 | 1560 | 104 | 520 | Dodelijkheid van Bombardiers 18.2% | 980 Doświadczenie Sprzętu | 21 |
| 51 | 43 582 | 316 | 1586 | 105 | 528 | Dodelijkheid van Bombardiers 18.51% | 1020 Doświadczenie Sprzętu | 21 |
| 52 | 45 220 | 322 | 1614 | 107 | 538 | Dodelijkheid van Bombardiers 18.84% | 1060 Doświadczenie Sprzętu | 21 |
| 53 | 46 897 | 328 | 1640 | 109 | 546 | Dodelijkheid van Bombardiers 19.15% | 1100 Doświadczenie Sprzętu | 22 |
| 54 | 48 632 | 332 | 1668 | 110 | 556 | Dodelijkheid van Bombardiers 19.47% | 1140 Doświadczenie Sprzętu | 22 |
| 55 | 50 407 | 338 | 1696 | 112 | 565 | Dodelijkheid van Bombardiers 19.79% | 1180 Doświadczenie Sprzętu | 22 |
| 56 | 52 260 | 344 | 1722 | 114 | 574 | Dodelijkheid van Bombardiers 20.11% | 1220 Doświadczenie Sprzętu | 22 |
| 57 | 54 132 | 348 | 1750 | 116 | 583 | Dodelijkheid van Bombardiers 20.42% | 1260 Doświadczenie Sprzętu | 22 |
| 58 | 56 082 | 354 | 1778 | 118 | 592 | Dodelijkheid van Bombardiers 20.75% | 1300 Doświadczenie Sprzętu | 23 |
| 59 | 58 090 | 360 | 1804 | 120 | 601 | Dodelijkheid van Bombardiers 21.06% | 1360 Doświadczenie Sprzętu | 23 |
| 60 | 60 138 | 366 | 1832 | 122 | 610 | Dodelijkheid van Bombardiers 21.38% | ↑ 120 Magnes | 23 |
| Uzbrojone Buty Bombowca · Episch | ||||||||
| 60 | 74 016 | 450 | 2256 | 150 | 752 | Dodelijkheid van Bombardiers 26.31% | 1420 Doświadczenie Sprzętu | 23 |
| 61 | 76 632 | 456 | 2288 | 152 | 762 | Dodelijkheid van Bombardiers 26.71% | 1480 Doświadczenie Sprzętu | 23 |
| 62 | 79 296 | 464 | 2322 | 154 | 774 | Dodelijkheid van Bombardiers 27.1% | 1540 Doświadczenie Sprzętu | 23 |
| 63 | 82 056 | 470 | 2356 | 156 | 785 | Dodelijkheid van Bombardiers 27.49% | 1600 Doświadczenie Sprzętu | 24 |
| 64 | 84 888 | 476 | 2390 | 158 | 796 | Dodelijkheid van Bombardiers 27.89% | 1660 Doświadczenie Sprzętu | 24 |
| 65 | 87 816 | 484 | 2424 | 161 | 808 | Dodelijkheid van Bombardiers 28.26% | 1720 Doświadczenie Sprzętu | 24 |
| 66 | 90 816 | 490 | 2456 | 163 | 818 | Dodelijkheid van Bombardiers 28.67% | 1780 Doświadczenie Sprzętu | 24 |
| 67 | 93 888 | 496 | 2490 | 165 | 830 | Dodelijkheid van Bombardiers 29.06% | 1840 Doświadczenie Sprzętu | 24 |
| 68 | 97 056 | 504 | 2524 | 168 | 841 | Dodelijkheid van Bombardiers 29.45% | 1900 Doświadczenie Sprzętu | 25 |
| 69 | 100 320 | 510 | 2558 | 170 | 852 | Dodelijkheid van Bombardiers 29.84% | 1980 Doświadczenie Sprzętu | 25 |
| 70 | 103 680 | 518 | 2592 | 172 | 864 | Dodelijkheid van Bombardiers 30.24% | 2060 Doświadczenie Sprzętu | 25 |
| 71 | 107 112 | 524 | 2624 | 174 | 874 | Dodelijkheid van Bombardiers 30.63% | 2140 Doświadczenie Sprzętu | 25 |
| 72 | 110 664 | 530 | 2658 | 176 | 886 | Dodelijkheid van Bombardiers 31.13% | 2220 Doświadczenie Sprzętu | 25 |
| 73 | 114 288 | 538 | 2692 | 179 | 897 | Dodelijkheid van Bombardiers 31.42% | 2300 Doświadczenie Sprzętu | 26 |
| 74 | 118 032 | 544 | 2726 | 181 | 908 | Dodelijkheid van Bombardiers 31.8% | 2380 Doświadczenie Sprzętu | 26 |
| 75 | 121 872 | 552 | 2760 | 184 | 920 | Dodelijkheid van Bombardiers 32.19% | 2460 Doświadczenie Sprzętu | 26 |
| 76 | 125 832 | 558 | 2792 | 186 | 930 | Dodelijkheid van Bombardiers 32.59% | 2540 Doświadczenie Sprzętu | 26 |
| 77 | 129 888 | 564 | 2826 | 188 | 942 | Dodelijkheid van Bombardiers 32.98% | 2620 Doświadczenie Sprzętu | 26 |
| 78 | 134 064 | 572 | 2860 | 190 | 953 | Dodelijkheid van Bombardiers 33.37% | 2700 Doświadczenie Sprzętu | 27 |
| 79 | 138 336 | 578 | 2894 | 192 | 964 | Dodelijkheid van Bombardiers 33.77% | 2800 Doświadczenie Sprzętu | 27 |
| 80 | 142 752 | 584 | 2928 | 194 | 976 | Dodelijkheid van Bombardiers 34.16% | ↑ 200 Magnes | 27 |
| Buty Demolki · Legendarisch | ||||||||
| 80 | 178 440 | 732 | 3660 | 244 | 1220 | Dodelijkheid van Bombardiers 42.69% | 2900 Doświadczenie Sprzętu | 27 |
| 81 | 184 110 | 740 | 3702 | 246 | 1234 | Dodelijkheid van Bombardiers 43.19% | 3000 Doświadczenie Sprzętu | 27 |
| 82 | 189 900 | 748 | 3744 | 249 | 1248 | Dodelijkheid van Bombardiers 43.68% | 3100 Doświadczenie Sprzętu | 27 |
| 83 | 195 870 | 756 | 3786 | 252 | 1262 | Dodelijkheid van Bombardiers 44.16% | 3200 Doświadczenie Sprzętu | 28 |
| 84 | 202 020 | 764 | 3828 | 254 | 1276 | Dodelijkheid van Bombardiers 44.66% | 3300 Doświadczenie Sprzętu | 28 |
| 85 | 208 320 | 774 | 3870 | 258 | 1290 | Dodelijkheid van Bombardiers 45.15% | 3400 Doświadczenie Sprzętu | 28 |
| 86 | 214 800 | 782 | 3912 | 260 | 1304 | Dodelijkheid van Bombardiers 45.63% | 3500 Doświadczenie Sprzętu | 28 |
| 87 | 221 430 | 790 | 3954 | 263 | 1318 | Dodelijkheid van Bombardiers 46.13% | 3600 Doświadczenie Sprzętu | 28 |
| 88 | 228 270 | 798 | 3996 | 266 | 1332 | Dodelijkheid van Bombardiers 46.62% | 3700 Doświadczenie Sprzętu | 29 |
| 89 | 235 290 | 806 | 4038 | 268 | 1346 | Dodelijkheid van Bombardiers 47.1% | 3800 Doświadczenie Sprzętu | 29 |
| 90 | 242 490 | 816 | 4080 | 272 | 1360 | Dodelijkheid van Bombardiers 47.6% | 3900 Doświadczenie Sprzętu | 29 |
| 91 | 249 870 | 824 | 4122 | 274 | 1374 | Dodelijkheid van Bombardiers 48.09% | 4000 Doświadczenie Sprzętu | 29 |
| 92 | 257 460 | 832 | 4164 | 277 | 1388 | Dodelijkheid van Bombardiers 48.57% | 4100 Doświadczenie Sprzętu | 29 |
| 93 | 265 260 | 840 | 4206 | 280 | 1402 | Dodelijkheid van Bombardiers 49.07% | 4200 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 94 | 273 270 | 848 | 4248 | 282 | 1416 | Dodelijkheid van Bombardiers 49.56% | 4300 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 95 | 281 490 | 858 | 4290 | 286 | 1430 | Dodelijkheid van Bombardiers 50.04% | 4400 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 96 | 289 950 | 866 | 4332 | 288 | 1444 | Dodelijkheid van Bombardiers 50.54% | 4500 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 97 | 298 590 | 874 | 4374 | 291 | 1458 | Dodelijkheid van Bombardiers 51.03% | 4600 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 98 | 307 500 | 882 | 4416 | 294 | 1472 | Dodelijkheid van Bombardiers 51.51% | 4700 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 99 | 316 620 | 890 | 4458 | 296 | 1486 | Dodelijkheid van Bombardiers 52.01% | 4800 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 100 | 326 010 | 900 | 4500 | 300 | 1500 | Dodelijkheid van Bombardiers 52.5% | ↑ 400 Magnes | 30 |
| Buty Demolki · Legendarisch T1 | ||||||||
| 100 | 566 010 | 900 | 4500 | 300 | 1500 | Dodelijkheid van Bombardiers 52.5% | 4900 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 101 | 575 400 | 968 | 4842 | 322 | 1614 | Dodelijkheid van Bombardiers 56.49% | 5000 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 102 | 584 790 | 976 | 4884 | 325 | 1628 | Dodelijkheid van Bombardiers 56.97% | 5100 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 103 | 594 180 | 984 | 4926 | 328 | 1642 | Dodelijkheid van Bombardiers 57.47% | 5200 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 104 | 603 570 | 992 | 4968 | 330 | 1656 | Dodelijkheid van Bombardiers 57.96% | 5300 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 105 | 612 960 | 1002 | 5010 | 334 | 1670 | Dodelijkheid van Bombardiers 58.44% | 5400 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 106 | 622 350 | 1010 | 5052 | 336 | 1684 | Dodelijkheid van Bombardiers 58.94% | 5500 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 107 | 631 740 | 1018 | 5094 | 339 | 1698 | Dodelijkheid van Bombardiers 59.43% | 5600 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 108 | 641 130 | 1026 | 5136 | 342 | 1712 | Dodelijkheid van Bombardiers 59.91% | 5700 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 109 | 650 520 | 1034 | 5178 | 344 | 1726 | Dodelijkheid van Bombardiers 60.41% | 5800 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 110 | 659 910 | 1044 | 5220 | 348 | 1740 | Dodelijkheid van Bombardiers 60.9% | 5900 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 111 | 669 300 | 1052 | 5262 | 350 | 1754 | Dodelijkheid van Bombardiers 61.38% | 6000 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 112 | 678 690 | 1060 | 5304 | 353 | 1768 | Dodelijkheid van Bombardiers 61.88% | 6100 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 113 | 688 080 | 1068 | 5346 | 356 | 1782 | Dodelijkheid van Bombardiers 62.37% | 6200 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 114 | 697 470 | 1076 | 5388 | 358 | 1796 | Dodelijkheid van Bombardiers 62.85% | 6300 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 115 | 706 860 | 1086 | 5430 | 362 | 1810 | Dodelijkheid van Bombardiers 63.35% | 6400 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 116 | 716 250 | 1094 | 5472 | 364 | 1824 | Dodelijkheid van Bombardiers 63.84% | 6500 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 117 | 725 640 | 1102 | 5514 | 367 | 1838 | Dodelijkheid van Bombardiers 64.32% | 6600 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 118 | 735 030 | 1110 | 5556 | 370 | 1852 | Dodelijkheid van Bombardiers 64.82% | 6700 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 119 | 744 420 | 1118 | 5598 | 372 | 1866 | Dodelijkheid van Bombardiers 65.31% | 6800 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 120 | 753 810 | 1128 | 5640 | 376 | 1880 | Dodelijkheid van Bombardiers 65.79% | ↑ 600 Magnes, 20 Cewka Potencjalna | 30 |
| Buty Demolki · Legendarisch T2 | ||||||||
| 120 | 993 810 | 1128 | 5640 | 376 | 1880 | Dodelijkheid van Bombardiers 65.79% | 6900 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 121 | 1 003 200 | 1136 | 5682 | 378 | 1894 | Dodelijkheid van Bombardiers 66.29% | 7000 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 122 | 1 012 590 | 1144 | 5724 | 381 | 1908 | Dodelijkheid van Bombardiers 66.78% | 7100 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 123 | 1 021 980 | 1152 | 5766 | 384 | 1922 | Dodelijkheid van Bombardiers 67.26% | 7200 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 124 | 1 031 370 | 1160 | 5808 | 386 | 1936 | Dodelijkheid van Bombardiers 67.76% | 7300 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 125 | 1 040 760 | 1170 | 5850 | 390 | 1950 | Dodelijkheid van Bombardiers 68.25% | 7400 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 126 | 1 050 150 | 1178 | 5892 | 392 | 1964 | Dodelijkheid van Bombardiers 68.73% | 7500 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 127 | 1 059 540 | 1186 | 5934 | 395 | 1978 | Dodelijkheid van Bombardiers 69.23% | 7600 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 128 | 1 068 930 | 1194 | 5976 | 398 | 1992 | Dodelijkheid van Bombardiers 69.72% | 7700 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 129 | 1 078 320 | 1202 | 6018 | 400 | 2006 | Dodelijkheid van Bombardiers 70.2% | 7800 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 130 | 1 087 710 | 1212 | 6060 | 404 | 2020 | Dodelijkheid van Bombardiers 70.7% | 7900 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 131 | 1 097 100 | 1220 | 6102 | 406 | 2034 | Dodelijkheid van Bombardiers 71.19% | 8000 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 132 | 1 106 490 | 1228 | 6144 | 409 | 2048 | Dodelijkheid van Bombardiers 71.67% | 8100 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 133 | 1 115 880 | 1236 | 6186 | 412 | 2062 | Dodelijkheid van Bombardiers 72.17% | 8200 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 134 | 1 125 270 | 1244 | 6228 | 414 | 2076 | Dodelijkheid van Bombardiers 72.66% | 8300 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 135 | 1 134 660 | 1254 | 6270 | 418 | 2090 | Dodelijkheid van Bombardiers 73.14% | 8400 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 136 | 1 144 050 | 1262 | 6312 | 420 | 2104 | Dodelijkheid van Bombardiers 73.64% | 8500 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 137 | 1 153 440 | 1270 | 6354 | 423 | 2118 | Dodelijkheid van Bombardiers 74.13% | 8600 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 138 | 1 162 830 | 1278 | 6396 | 426 | 2132 | Dodelijkheid van Bombardiers 74.61% | 8700 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 139 | 1 172 220 | 1286 | 6438 | 428 | 2146 | Dodelijkheid van Bombardiers 75.11% | 8800 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 140 | 1 181 610 | 1296 | 6480 | 432 | 2160 | Dodelijkheid van Bombardiers 75.6% | ↑ 1000 Magnes, 40 Cewka Potencjalna | 30 |
| Buty Cataflame · Exotisch | ||||||||
| 140 | 1 421 610 | 1296 | 6480 | 432 | 2160 | Dodelijkheid van Bombardiers 75.6% | 8900 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 141 | 1 431 000 | 1304 | 6522 | 434 | 2174 | Dodelijkheid van Bombardiers 76.08% | 9000 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 142 | 1 440 390 | 1312 | 6564 | 437 | 2188 | Dodelijkheid van Bombardiers 76.58% | 9100 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 143 | 1 449 780 | 1320 | 6606 | 440 | 2202 | Dodelijkheid van Bombardiers 77.07% | 9200 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 144 | 1 459 170 | 1328 | 6648 | 442 | 2216 | Dodelijkheid van Bombardiers 77.55% | 9300 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 145 | 1 468 560 | 1338 | 6690 | 446 | 2230 | Dodelijkheid van Bombardiers 78.05% | 9400 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 146 | 1 477 950 | 1346 | 6732 | 448 | 2244 | Dodelijkheid van Bombardiers 78.54% | 9500 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 147 | 1 487 340 | 1354 | 6774 | 451 | 2258 | Dodelijkheid van Bombardiers 79.02% | 9600 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 148 | 1 496 730 | 1362 | 6816 | 454 | 2272 | Dodelijkheid van Bombardiers 79.52% | 9700 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 149 | 1 506 120 | 1370 | 6858 | 456 | 2286 | Dodelijkheid van Bombardiers 80.01% | 9800 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 150 | 1 515 510 | 1380 | 6900 | 460 | 2300 | Dodelijkheid van Bombardiers 80.49% | 9900 Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 151 | 1 524 900 | 1388 | 6942 | 462 | 2314 | Dodelijkheid van Bombardiers 80.99% | 10 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 152 | 1 534 290 | 1396 | 6984 | 465 | 2328 | Dodelijkheid van Bombardiers 81.48% | 10,1 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 153 | 1 543 680 | 1404 | 7026 | 468 | 2342 | Dodelijkheid van Bombardiers 81.96% | 10,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 154 | 1 553 070 | 1412 | 7068 | 470 | 2356 | Dodelijkheid van Bombardiers 82.46% | 10,3 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 155 | 1 562 460 | 1422 | 7110 | 474 | 2370 | Dodelijkheid van Bombardiers 82.95% | 10,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 156 | 1 571 850 | 1430 | 7152 | 476 | 2384 | Dodelijkheid van Bombardiers 83.43% | 10,5 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 157 | 1 581 240 | 1438 | 7194 | 479 | 2398 | Dodelijkheid van Bombardiers 83.93% | 10,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 158 | 1 590 630 | 1446 | 7236 | 482 | 2412 | Dodelijkheid van Bombardiers 84.42% | 10,7 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 159 | 1 600 020 | 1454 | 7278 | 484 | 2426 | Dodelijkheid van Bombardiers 84.9% | 10,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 160 | 1 609 410 | 1464 | 7320 | 488 | 2440 | Dodelijkheid van Bombardiers 85.4% | ↑ 1000 Magnes, 60 Cewka Potencjalna | 30 |
| Buty Cataflame · Exotisch T1 | ||||||||
| 160 | 1 849 410 | 1464 | 7320 | 488 | 2440 | Dodelijkheid van Bombardiers 85.4% | 11 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 161 | 1 858 800 | 1472 | 7362 | 490 | 2454 | Dodelijkheid van Bombardiers 85.89% | 11,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 162 | 1 868 190 | 1480 | 7404 | 493 | 2468 | Dodelijkheid van Bombardiers 86.37% | 11,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 163 | 1 877 580 | 1488 | 7446 | 496 | 2482 | Dodelijkheid van Bombardiers 86.87% | 11,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 164 | 1 886 970 | 1496 | 7488 | 498 | 2496 | Dodelijkheid van Bombardiers 87.36% | 11,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 165 | 1 896 360 | 1506 | 7530 | 502 | 2510 | Dodelijkheid van Bombardiers 87.84% | 12 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 166 | 1 905 750 | 1514 | 7572 | 504 | 2524 | Dodelijkheid van Bombardiers 88.34% | 12,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 167 | 1 915 140 | 1522 | 7614 | 507 | 2538 | Dodelijkheid van Bombardiers 88.83% | 12,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 168 | 1 924 530 | 1530 | 7656 | 510 | 2552 | Dodelijkheid van Bombardiers 89.31% | 12,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 169 | 1 933 920 | 1538 | 7698 | 512 | 2566 | Dodelijkheid van Bombardiers 89.81% | 12,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 170 | 1 943 310 | 1548 | 7740 | 516 | 2580 | Dodelijkheid van Bombardiers 90.3% | 13 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 171 | 1 952 700 | 1556 | 7782 | 518 | 2594 | Dodelijkheid van Bombardiers 90.78% | 13,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 172 | 1 962 090 | 1564 | 7824 | 521 | 2608 | Dodelijkheid van Bombardiers 91.28% | 13,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 173 | 1 971 480 | 1572 | 7866 | 524 | 2622 | Dodelijkheid van Bombardiers 91.77% | 13,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 174 | 1 980 870 | 1580 | 7908 | 526 | 2636 | Dodelijkheid van Bombardiers 92.25% | 13,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 175 | 1 990 260 | 1590 | 7950 | 530 | 2650 | Dodelijkheid van Bombardiers 92.75% | 14 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 176 | 1 999 650 | 1598 | 7992 | 532 | 2664 | Dodelijkheid van Bombardiers 93.24% | 14,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 177 | 2 009 040 | 1606 | 8034 | 535 | 2678 | Dodelijkheid van Bombardiers 93.72% | 14,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 178 | 2 018 430 | 1614 | 8076 | 538 | 2692 | Dodelijkheid van Bombardiers 94.22% | 14,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 179 | 2 027 820 | 1622 | 8118 | 540 | 2706 | Dodelijkheid van Bombardiers 94.71% | 14,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 180 | 2 037 210 | 1632 | 8160 | 544 | 2720 | Dodelijkheid van Bombardiers 95.19% | ↑ 2000 Magnes, 80 Cewka Potencjalna | 30 |
| Buty Cataflame · Exotisch T2 | ||||||||
| 180 | 2 277 210 | 1632 | 8160 | 544 | 2720 | Dodelijkheid van Bombardiers 95.19% | 15 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 181 | 2 286 600 | 1640 | 8202 | 546 | 2734 | Dodelijkheid van Bombardiers 95.69% | 15,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 182 | 2 295 990 | 1648 | 8244 | 549 | 2748 | Dodelijkheid van Bombardiers 96.18% | 15,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 183 | 2 305 380 | 1656 | 8286 | 552 | 2762 | Dodelijkheid van Bombardiers 96.66% | 15,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 184 | 2 314 770 | 1664 | 8328 | 554 | 2776 | Dodelijkheid van Bombardiers 97.16% | 15,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 185 | 2 324 160 | 1674 | 8370 | 558 | 2790 | Dodelijkheid van Bombardiers 97.65% | 16 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 186 | 2 333 550 | 1682 | 8412 | 560 | 2804 | Dodelijkheid van Bombardiers 98.13% | 16,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 187 | 2 342 940 | 1690 | 8454 | 563 | 2818 | Dodelijkheid van Bombardiers 98.63% | 16,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 188 | 2 352 330 | 1698 | 8496 | 566 | 2832 | Dodelijkheid van Bombardiers 99.12% | 16,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 189 | 2 361 720 | 1706 | 8538 | 568 | 2846 | Dodelijkheid van Bombardiers 99.6% | 16,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 190 | 2 371 110 | 1716 | 8580 | 572 | 2860 | Dodelijkheid van Bombardiers 100.1% | 17 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 191 | 2 380 500 | 1724 | 8622 | 574 | 2874 | Dodelijkheid van Bombardiers 100.59% | 17,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 192 | 2 389 890 | 1732 | 8664 | 577 | 2888 | Dodelijkheid van Bombardiers 101.07% | 17,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 193 | 2 399 280 | 1740 | 8706 | 580 | 2902 | Dodelijkheid van Bombardiers 101.57% | 17,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 194 | 2 408 670 | 1748 | 8748 | 582 | 2916 | Dodelijkheid van Bombardiers 102.06% | 17,8 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 195 | 2 418 060 | 1758 | 8790 | 586 | 2930 | Dodelijkheid van Bombardiers 102.54% | 18 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 196 | 2 427 450 | 1766 | 8832 | 588 | 2944 | Dodelijkheid van Bombardiers 103.04% | 18,2 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 197 | 2 436 840 | 1774 | 8874 | 591 | 2958 | Dodelijkheid van Bombardiers 103.53% | 18,4 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 198 | 2 446 230 | 1782 | 8916 | 594 | 2972 | Dodelijkheid van Bombardiers 104.01% | 18,6 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 199 | 2 455 620 | 1790 | 8958 | 596 | 2986 | Dodelijkheid van Bombardiers 104.51% | 19 tys. Doświadczenie Sprzętu | 30 |
| 200 | 2 465 010 | 1800 | 9000 | 600 | 3000 | Dodelijkheid van Bombardiers 105% | ↑ 2000 Magnes, 100 Cewka Potencjalna | 30 |
| Buty Cataflame · Exotisch T3 | ||||||||
| 200 | 2 705 010 | 1800 | 9000 | 600 | 3000 | Dodelijkheid van Bombardiers 105% | 30 | |
Premia
| Poziom | Premia |
|---|---|
| 🔒 Poziom 100 | DMG Bohatera i Knechta podczas aresztowań 10% |
| 🔒 Poziom 120 | Bomber DEF 20% |
| 🔒 Poziom 140 | HP Bohatera i Knechta podczas aresztowań 7.5% |
| 🔒 Poziom 160 | Bomber ATK 30% |
| 🔒 Poziom 180 | DEF Bohatera i Knechta podczas aresztowań 15% |
| 🔒 Poziom 200 | Bomber DEF 50% |
Poziom reformy
| Poziom reformy | Statystyki | Moc | Koszt modernizacji |
|---|---|---|---|
| 0 | +0% | +0% | 20 Precyzyjny Sprzęt |
| 1 | +10% | +10% | 40 Precyzyjny Sprzęt |
| 2 | +20% | +20% | 60 Precyzyjny Sprzęt |
| 3 | +30% | +30% | 80 Precyzyjny Sprzęt |
| 4 | +40% | +40% | 100 Precyzyjny Sprzęt |
| 5 | +50% | +50% | 120 Precyzyjny Sprzęt |
| 6 | +60% | +60% | 140 Precyzyjny Sprzęt |
| 7 | +70% | +70% | 160 Precyzyjny Sprzęt |
| 8 | +80% | +80% | 180 Precyzyjny Sprzęt |
| 9 | +90% | +90% | 200 Precyzyjny Sprzęt |
| 10 | +100% | +100% | 220 Precyzyjny Sprzęt, 200 Magnes |
| 11 | +110% | +110% | 240 Precyzyjny Sprzęt, 400 Magnes |
| 12 | +120% | +120% | 260 Precyzyjny Sprzęt, 600 Magnes |
| 13 | +130% | +130% | 280 Precyzyjny Sprzęt, 800 Magnes |
| 14 | +140% | +140% | 300 Precyzyjny Sprzęt, 1000 Magnes |
| 15 | +150% | +150% | 320 Precyzyjny Sprzęt, 1200 Magnes |
| 16 | +160% | +160% | 340 Precyzyjny Sprzęt, 1400 Magnes |
| 17 | +170% | +170% | 360 Precyzyjny Sprzęt, 1600 Magnes |
| 18 | +180% | +180% | 380 Precyzyjny Sprzęt, 1800 Magnes |
| 19 | +190% | +190% | 400 Precyzyjny Sprzęt, 2000 Magnes |
| 20 | +200% | +200% |